Porota

Ing. Jana Lukešová

jednatelka

J.L.LOGISTIKA

Své ekonomické vzdělání VŠE – fakulty výrobní si rozšířila dvouletým postgraduálním studiem na VŠCHT, na fakultě potravinářské a biochemické technologie – obor Obalová technika. Značnou část své profesní kariéry věnovala technické normalizaci se zaměřením na tvorbu národních, mezinárodních a evropských norem v oboru obaly, systémy balení a logistika. Řadu let působila na postu předsedkyně Technické normalizační komise TNK-78 Obaly a je stálou členkou Rady pro technickou normalizaci - poradního orgánu ÚNMZ. Letos je již 9. rokem hlavou odborné poroty OBAL ROKU."

Ing. Jana Žižková

odborný pedagog

VOŠ obalové techniky

Absolventka FSI, ČVUT Praha. V současnosti zaměstnána jako odborný učitel na VOŠ obalové techniky Štětí. Pasivní i aktivní účast na odborných seminářích, konferencích apod. V rámci vlastní soukromé praxe se věnuje konzultacím a zajišťuje školení pro oblast kartonážní výroby, jak z oblasti technologie výroby, tak i strukturálního designu. Je zároveň i školitelem řady spec. konstrukčních CAD SW. Spolupracuje s profesními svazy. Je členem TNK78. Aktivně se věnuje publikační činnosti pro odborná periodika, patří mezi členy Syndikátu novinářů ČR. Mimo profesní činnosti patří mezi koníčky literatura, cestován a cyklistika.

MgA. Jan Čapek

designer

Designer Jan Čapek vystudoval VŠUP v Praze. Svému oboru se věnuje v celé jeho šíři. Je drzitelem ocenění doma i ve světě. Známý je realizacemi lahví pro Karlovarské minerální vody, pulitrů pro velké České pivovary, ale i autorskou tvorbou. Ke svým projektům přistupuje vždy novým způsobem. Staví jak na vysoké estetice a překvapivém technickém řešení, tak i na konceptuálním přesahu či rozvíjení možnosti použití daného předmětu.

Bohumil Vašák

grafický designér

Najbrt

Vvystudoval Střední průmyslovou školu grafickou a Vyšší odbornou školu grafickou. Od roku 2002 je členem Studia Najbrt. Podílel se na vzniku databáze nezávislých porevolučních časopisů BigMag, která vyústila ve dvě rozsáhlé výstavy, v Moravské galerii v Brně (2010) a následně v Centru současného umění DOX v Praze (2011). V roce 1984 založil nakladatelství Kondor, které se věnovalo autorské knize, komiksu a DIY časopisům.

David Mareš

VITANA, a.s.

Ing. Petra Průšová

ředitelka

Millward Brown Česká republika

Absolvovala v roce 1986 v oboru statistika na VŠE v Praze. V roce 1995 založila vlastní agenturu na výzkum trhu AMD a v roce 1999 byla jmenována ředitelkou právě vznikající agentury Millward Brown Česká republika. Během r. 2002 – 2004 byla na postu Managing Director for CEE, kde byla zodpovědná za získávání nových společností v regionu střední a východní Evropy a také za provoz licenčních poboček Millward Brown. Od roku 2015 je její pozice Managing Director Central Europe, kde má na starosti 4 země: ČR, Slovensko, Maďarsko a Chorvatsko. Je v porotě řady akcí spojených s účinností reklamy v médiích (Effie, FLEMA, Zlatý středník ...) Od roku 1992 pedagogicky působí na katedře sociologie FFUK a poslední rokz i na katedře Opakovaně byl nominován do žebříčku 25. nejlepších žen českého marketingu. Vystupuje na největších marketingových konferencí (Superbrands, Forum Media, POPAI ...) Stála v čele profesní asociace SIMAR po několik hlasovacích období. Je členem Masarykovy sociologické společnosti a České statistické společnosti.

Martin Novotný

GRAFIE CZ, s.r.o.

Lenka Gradlová

HAVAS DESIGN +

Halgard Stolte

Brand Design

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O CookiesRozumím