DESIGN TOUCH 2015

Odborná porota se rozhodla GOLD DESIGN TOUCH v roce 2015 neudělit.

2015

Lybar PROMISS

OBRA, s.r.o.

SILVER DESIGN TOUCH 2015

Design Lybaru PROMISS – nové řady vlasové kosmetiky pro mladé ženy je inspirován časy, kdy byla značka jasnou jedničkou v celém Československu: 70. léty. Obalem se prolínají geometrické tvary, připomínající vzory, které se tenkrát hojně využívaly, například na tapetách. V kombinaci s nadčasovým černobílým designem a matným provedením obalu, vzbuzuje PROMISS pocit luxusu, odkazuje na své moderní složení a minimalistický přístup. Výrazně se tak liší od podobných výrobků ve své kategorii, které většinou sázejí na pestré barvy a květinové vzory. V regálech je díky tomu nepřehlédnutelný a dosahuje úspěšných prodejů, přestože nemá výraznou mediální podporu.

Lucie Míková
OGILVY ONE, a.s.
2015

Lifefood - skupinové balení a návleky na čokoládu

TOP TISK Obaly s.r.o.

SILVER DESIGN TOUCH 2015

Klient požadoval navrhnout přebaly na čokolády a skupinové balení těchto čokolád. Papírové potištěné přebaly byly opatřeny průhledy, které mají tvar očí a celkově ladí s grafikou. Podmínkou bylo, aby se skupinové balení jednoduše skládalo a čokolády nepřepadávaly při odebíraní. Proto se balení skládá ze dna a víka. Každé balení obsahuje 10 čokolád a díky jednoduché vložce jsou čokolády nakloněné a dopředu nepřepadávají.

Ema Raspopčevová
2015

Krabičky na gelové laky na nehty SensatioNail

STI Česko s.r.o.

BRONZE DESIGN TOUCH 2015

Krabičky na gelové laky na nehty SensatioNail® jsou dokonalým příkladem toho, jak lze úspěšně sladit funkční i designovou stránku obalu. Tato produktová řada je označována za přední systém pro domácí gelovou manikúru. Díky unikátní technologii SensatioNail® LED a profesionálnímu složení gelů poskytuje ženám stejně kvalitní výsledek jako z profesionálního salonu. Vysokou kvalitu produktu, podtrhuje výjimečný obal. Laky jsou k mání v široké škále odstínů, včetně několika se třpytkami, aby každá žena našla to pravé pro svůj outfit. Při výběru je proto velmi důležité, aby všechny barevné varianty byly dobře rozpoznatelné a barva znázorněná na krabičce přesně odpovídala výslednému odstínu laku.

Pacific Worl Corporation / Fing´rs (EUROPE) AG
Pacific Worl Corporation / Fing´rs (EUROPE) AG
2015

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O CookiesRozumím