DESIGN TOUCH 2013

SAB Urquell

VETROPACK MORAVIA GLASS, akciová společnost

GOLD DESIGN TOUCH 2013

Společnost Plzeňský Prazdroj připravila limitovanou edici unikátních jednolitrových lahví u příležitosti 170. narozenin originálního plzeňského ležáku Pilsner Urquell. Unikátní lahev je inspirována tvarem historické lahve Pilsner Urquell. Design navrhnul renomovaný designér Lars Kemper. Konstrukci láhve a výrobní realizaci provedla sklárna VETROPACK MORAVIA GLASS, akciová společnost se sídlem v Kyjově.

2013

MAD APPLE

Omega Design, s.r.o.

BRONZE DESIGN TOUCH 2013

Společnost Omega Design navrhla etikety a balení lahví alkoholického nápoje MAD APPLE – prvního českého cideru vyráběného z prvotřídního jablečného moštu. Byla vytvořena výrazná metalická etiketa, která ladí s barvou nápoje. Vzhled etikety samozřejmě koresponduje s výrazným černožlutým laděním vizuálního stylu. Bylo dbáno na zpracování detailů, jakými jsou výběr speciálního zlatavého odstínu míchaného tiskárnou přímo pro MAD APPLE nebo zpracování potisku uzávěru. Důležitým prvkem byla i taková drobnost, jakou je mírně netradiční pojetí čárového kódu na zadní etiketě. Zároveň bylo navrženo expediční a dárkové balení cideru MAD APPLE, přičemž byl kladen důraz na podporu značky a praktičnost balení.

2013

Natural Soap

Iva Vodáková - DURABO

BRONZE DESIGN TOUCH 2013

Obaly tvoří soubor šesti ks klasických kazet, které jsou tvořeny horním a spodním potahovaným dílem. Každá krabice obsahuje 12 ks přesně umístěných lepených krabiček, do kterých jsou vložena jednotlivá mýdla. Krabičky vyplňují prostor tak, že se vzájemně dotýkají a vyplňují zcela daný prostor. Vnější kazeta je z pevného potahovaného materiálu, který chrání mýdla při postupném spotřebovávání. Obal má dlouhodobý charakter, základní myšlenka je, že mýdla se budou spotřebovávat celý rok, tedy každý měsíc jedno. Po využití lze vnější pevný obal nadále využít na jiné účely. 

2013

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O CookiesRozumím