O Soutěži

Obal je bezprostředním komunikačním nástrojem, který na spotřebitele může zapůsobit a ovlivnit jeho výběr. Zhruba 70 % všech finálních rozhodnutí o koupi konkrétního produktu se uskuteční až v místě prodeje. V současné době, kdy je zákazník vystaven široké nabídce zboží, mají jednotlivé produkty jen velmi krátký časový okamžik, aby získaly pozornost spotřebitele a přesvědčily ho o nákupu. Právě zde sehraje zejména grafický design obalu svou významnou úlohu. Tyto důvody vedly k založení speciální soutěže o nejlepší obalový design roku - DESIGN TOUCH, ve které komise složená převážně z odborníků z oblasti marketingu hodnotí nejen grafický design obalu, ale i další marketingové aspekty. 

Soutěž DESIGN TOUCH je certifikovaná jako plnohodnotná soutěž, která slouží jako vstupenka do celosvětové obalové soutěže WorldStar Packaging Awards, pořádanou organizací WPO (World Packaging Organization).

Zástupcům firem oceněných exponátů v soutěži DESIGN TOUCH 2015 budou předány trofeje a certifikáty v rámci Obalového ceremoniálu SpeedCHAIN dne 4. listopadu 2015 v exkluzivních prostorách pražského Břevnovského kláštera.

 

 

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O CookiesRozumím